Türkçe English Deutsch Française
 

FİRMA PROFİLİ

1988 yılından bu yana otomotiv sektöründe metal ve alüminyum döküm konularında imalatlar gerçekleştirmekteyiz. Çalışmalarımıza en iyi teknoloji ve teknik kadro ile donatılmış, 83 adet küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler ile birlikte devam etmekteyiz. Mamullerimiz DEUTZ motorlarda kullanılmaktadır ve iç Pazar haricinde Cezayir’de DEUTZ Motor üreten EPE/SPA/EMO Motor Fabrikasına Orijinal yedek parça olarak ihraç edilmekte olup, Tunus, Irak, İran,  Almanya, Yunanistan gibi ülkelere talepler doğrultusunda gönderilmektedir.

Firmamız üretimlerini, koşulsuz müşteri memnuniyetine dayandıran anlayışla, iyi niyet ve doğruluktan taviz vermeden, güvenli ve hızlı organizasyonu ile tüm dünya pazarlarındaki değerli müşterilerinin beğenisine sunmuştur.

Kalite güvencemiz ürettiğimiz mamullerimiz ve verdiğimiz hizmetlerdir. Bugünden sonra da siz sayın müşterilerimizin ürünlerimiz dışında ihtiyaç duyabileceğiniz özel işlerinizde model ve kalıp imalatları dahil olmak üzere en iyi şekilde karşılamaya hazırız. İhitayçlarınızı zamanında ve yüksek kalitede karşılayabilmek gururla taşıdığımız felsefemizdir. Bizlere gösterdiğiniz ilgi ve güven dolayısıyla sizlere teşekkür eder, kıymetli siparişlerinizi bekleriz.

SERTİFİKALARIN BÜYÜK HALİ İÇİN TIKLAYIN...

 
   
     

 

UYGULAMALAR:

» Model İmalatları

» Kalıp İmalatları

» PIC Döküm

» Sıcak Dövme

U

U

» Alüminyum Döküm

» Talaşlı İşleme

» Saç Kesim Kıvırma İşleme

» Kalite Kontrol

ÜRÜNLERİMİZ:

 
  Web Tasarım ALGORİTMA